Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Japan: Bankari Nagrađuju TEPCO, Osuđuju Čovječanstvo
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Japan: Bankari Nagrađuju TEPCO, Osuđuju Čovječanstvo

Japan: Bankari Nagrađuju TEPCO, Osuđuju Čovječanstvo 7 years, 2 months ago #1741

• akademik
  • Fresh Boarder
Japan: Bankari Nagrađuju TEPCO, Osuđuju Čovječanstvo

"Da li je planeta Zemlja narasla od zadnjeg finacijskog izvješća? Bez milijuna siromašnih ljudi, jedan milijarder nikako ne može postojati".

Na japanskoj burzi dionica, zbog prevelikog pada vrijednosti, obustavljeno je trgovanje dionicama kompanije TEPCO.

Od kako Japan pati od posljedica potresa, tsunamija i radijacije iz nuklearne elektrane Fukushima, dionice TEPCO-a su izgubile 70% vrijednosti.

Dok se radioaktivni oblak krcat trilijardama kancerogenih čestica širi plavetnilom atmosfere, tvrtka koja upravlja japanskim nuklearnim elektranama - TEPCO - primila je pozamašnu posudbu internacionalnog bankarskog sustava. Riječ je o 2 trilijuna jena.

Uskoro se više neće moći sakriti koliko se samo na primjer radioaktivnog stroncija 90 nataložilo po kvadratnom kilometru.
Tvrtka koja je primila 2 trilijuna jena, poduzeće je koje je od Japana učinilo zonu kojoj će pristup biti zabranjen cijelu vječnost. TEPCO je kompanija zaslužna za radioaktivnu kontaminaciju što je već zahvatila Sjedinjene Američke Države i Kanadu. TEPCO je firma odgovorna za širenje nevidljive smrti na globalnoj razini, za sve one smrtonosne čestice koje ćemo punim plućima udisati i mi, i naša djeca, i naši unuci.

Novčana pomoć od strane međunarodnih bankara nije uručena japanskom stanovništvu kao hitna pomoć u slučaju neopisive katastrofe, već privatnoj kompaniji koju treba izvesti pred Prijeki sud zbog zločina protiv čovječnosti.

Do jučer smo svi bili Mirko Norac, a danas smo svi Kinezi. Radimo 24 sata na dan, za ništa. Ne smijemo pitati ni za godišnji odmor.
Mi Hrvati na ovom predivnom teritoriju, skoro pa da se možemo izbrojati na prste jedne ruke.
Na trenutak mi je u pogledu progresa, pala na pamet odlična ideja za Hrvatsku: Hajmo područje nastaniti Japancima.
No odmah sam se ohladio, pa oni su ti koji godišnji odmor ne žele imati, to je tamo sramota.

I sad sam moram priznati, u dilemi što se tiče programa depopulacije kojim nas internacionalni bankari skidaju ko muhe...

Japan: Bankari Nagrađuju TEPCO, Osuđuju Čovječanstvo 7 years, 2 months ago #1746

• tuper
  • Expert Boarder
Tragovi radioaktivnog curenja iz nuklearke Fukushima su otkriveni širom Velike Britanije.
Stručnjaci u Engleskoj objašnjavaju da se radi o minimalnim količinama radioaktivnog materijala koje ne predstavljaju opasnost po zdravlje, i dodaju da su ovi tragovi pronađeni u Europi - Švicarska, Njemačka i Island - te u SAD-u.
Gold is the money of kings, silver is the money of gentlemen, barter is the money of peasants, but debt is the money of slaves.

Re: Japan: Bankari Nagrađuju TEPCO, Osuđuju Čovječanstvo 4 years, 1 month ago #2893

• Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds